agnieszka-sienkiewicz    Agnieszka Sienkiewicz ukończyła z wyróżnieniem Wydział Rytmiki Liceum Muzycznego w Białymstoku oraz Wychowanie Muzyczne w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie Filia w Białymstoku. Jest absolwentką dwuletniego Studium  Wychowania Muzycznego Carla Orffa w Warszawie.
Uczestniczyła w IV Seminarium Gordonowskim nt. "Audiacja, Twórczość, Improwizacja. Praktyczne zastosowanie teorii uczenia się muzyki według Edwina E. Gordona".

Od 1995 r. prowadzi rytmikę w placówkach przedszkolnych. Współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Doradztwa Metodycznego w Białymstoku. Jako członek jury bierze udział w Konkursach Piosenki Autorskiej. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli z Polski i zza granicy. Jest autorką cyklicznych koncertów dla dzieci "Od przedszkola do Uniwersytetu Muzycznego".  Na co dzień uczy kształcenia słuchu, rytmiki i audycji muzycznych w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Białymstoku.

Przygodę z przedszkolem muzycznym rozpoczęła w 2000 roku od współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Akademii Muzycznej. Następnie prowadziła zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 2-6 roku w firmie "Ovay". Obecnie spełnia swoje marzenia we własnym przedszkolu muzycznym.

• ul. Mieszka I 5,
  • budynek SP1 oraz SG4
  • 609 - 600 - 815

Nasza misja

Naszą misją jest prowadzenie poważnie traktowanej podstawowej edukacji muzycznej dzieci już w okresie przebywania w przedszkolu, który uważa się za najwłaściwszy do jej rozpoczęcia. To właśnie wtedy każde dziecko "nosi w sobie" muzykę spontaniczną, ma potrzebę zabawy, śpiewu, gry, tańca i tworzenia własnych śpiewanek. W tym wieku kształtują się upodobania i podstawy osobowości. Należy rozwijać je twórczymi metodami wychowania muzycznego.