Zapraszam na pierwsze zajęcia w sobotę 12 września. Zabieramy ze sobą PESEL dziecka i długopis do podpisania umowy.

Na zajęciach wszystkie dzieci muszą mieć obuwie na zmianę. Powyższy obowiązek obejmuje także Rodziców dzieci 2,3-letnich (Rodzice w tych grupach biorą czynny udział w zajęciach).

Stosujemy się do wszystkich obowiązujących wytycznych:

•     Z dzieckiem przychodzi tylko jeden Rodzic/opiekun.
  •     Po wejściu dezynfekujemy obowiązkowo ręce.
  •     Dorosłych przebywających na terenie szkoły obowiązują maseczki zasłaniające nos i usta,
  •     Nie przyprowadzamy dzieci zakatarzonych, kaszlących oraz z podwyższoną temperaturą,
  •     Osoby dorosłe przejawiające powyższe objawy także nie powinny przychodzić z dzieckiem na zajęcia.

Agnieszka Sienkiewicz

• ul. Mieszka I 5,
  • budynek SP1 oraz SG4
  • 609 - 600 - 815

Nasza misja

Naszą misją jest prowadzenie poważnie traktowanej podstawowej edukacji muzycznej dzieci już w okresie przebywania w przedszkolu, który uważa się za najwłaściwszy do jej rozpoczęcia. To właśnie wtedy każde dziecko "nosi w sobie" muzykę spontaniczną, ma potrzebę zabawy, śpiewu, gry, tańca i tworzenia własnych śpiewanek. W tym wieku kształtują się upodobania i podstawy osobowości. Należy rozwijać je twórczymi metodami wychowania muzycznego.