Zapraszam na pierwsze zajęcia 11 września 2021.Na zajęciach wszystkie dzieci muszą mieć obuwie na zmianę. Powyższy obowiązek obejmuje także Rodziców dzieci 2,3-letnich (Rodzice w tych grupach biorą czynny udział w zajęciach).

 
Stosujemy się do wszystkich obowiązujących wytycznych:

 •     Z dzieckiem przychodzi tylko jeden Rodzic/opiekun.
 •     Po wejściu dezynfekujemy obowiązkowo ręce.
 •     Dorosłych przebywających na terenie szkoły obowiązują maseczki zasłaniające nos i usta,
 •     Nie przyprowadzamy dzieci zakatarzonych, kaszlących oraz z podwyższoną temperaturą,
 •     Osoby dorosłe przejawiające powyższe objawy także nie powinny przychodzić z dzieckiem na zajęcia.

 Agnieszka Sienkiewicz

Informacje kontaktowe

 • ul. Mieszka I 5,
  15-054 Białystok
 • budynek SP1 oraz SG4
 • 609 - 600 - 815
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza misja

Naszą misją jest prowadzenie poważnie traktowanej podstawowej edukacji muzycznej dzieci już w okresie przebywania w przedszkolu, który uważa się za najwłaściwszy do jej rozpoczęcia. To właśnie wtedy każde dziecko "nosi w sobie" muzykę spontaniczną, ma potrzebę zabawy, śpiewu, gry, tańca i tworzenia własnych śpiewanek. W tym wieku kształtują się upodobania i podstawy osobowości. Należy rozwijać je twórczymi metodami wychowania muzycznego.